POLİÜRETAN ENJEKSİYON

Poliüretan Enjeksiyon - Çare Yapı Dekorasyon

Evlerde, işyerlerinde, hastanelerde poliüretan enjeksiyon sisteminin sıkça karşılaşılan su havuzları, asansör kuyuları, su depoları, su havuzları, yer altı yapıları gibi nem ve suya maruz kalan suyun geldiği yönden müdahale edilmeyecek her türlü ortamda, titiz ve itinalı kullanılması gerekir. Bunun farkında olan uzman ekibimiz poliüretan enjeksiyon uygulamaları profesyonelce gerçekleştirerek su sızıntı ve çatlak gibi problemleri itina ile ortadan kaldırmaktadır.

Poliüretan enjeksiyon işleminden önce iyi bir keşif yaparak uygulanacak bölgeyi titizlikle seçen ekibimiz, sadece bireysel alanlarda değil, baraj, hes, su depoları ve yüzme havuzları gibi kurumsal ve büyük ölçekli firmalara da hizmet vermekte ve müşterilerinden 100% olumlu geri dönüşler almaktadır.

Özellikle İstanbul ve Marmara bölgesi Poliüretan enjeksiyon sistemleri konusunda hızlı ulaşım ve uygulama gösteren ekibimiz, sadece bölge ile sınırlı kalmamakta, tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

Tek komponentli, düşük vizkoziteli su ile kolayca reaksiyona geçebilen, rijit ve elastik poliüretan enjeksiyon uygulaması, yüksek basınçlı veya yüksek akımlı su sızıntılarında ve özellikle tünel inşaatlarında kullanılan önemli bir yöntemdir. Çare Yapı'nın uzman uygulama ekibi sayesinde, poliüretan reçine, su ile temas ettiği zaman hızla genleşen ve çevre aşındırmalarından etkilenmeyen, katı sert kapalı hücreli bir conta şekline dönüşür.

Anahtar Kelimeler:
  • Poliüretan Enjeksiyon
  • Çare Yapı
  • Poliüretan Reçine
  • İstanbul Poliüretan Enjeksiyon
Çare Dekorasyon © 2013 | Her Hakkı Çare Dekorasyon'a aittir.
Facebook Flickr Twitter Rss